0224 216 16 33 / 34
Müşterimiz Olun!
Payaş
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda

Ev dışı tüketim alanında hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş, 2007 yılı şubat ayında kurumsallaşma alanında ki ilk adımlarını atmıştır. 

İnsanların zamanın % 50' sini evlerinin dışında işyerleri, alışveriş merkezleri , otel, yemekhane, okul, kafetarya, hastane, lokanta ve restaurant gibi mekanlarda geçirdiği düşünülürse bu mekanlarda verilen hizmetin ve kalitenin en yüksek seviyede olabilmesi için ev dışı ve toplu tüketimde hizmet vermekte olan firmaların kalite ve ürün çeşitliliğinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Bu düşünceden yola çıkarak sektörde önemli bir yere sahip olan firmamızın aldığı sorumluluk ön plana çıkmaktadır. 1990  yılından günümüze hizmet sektöründeki gelişmeler firmaları önemli adımlar atmaya yatırımlarının daha sağlıklı ve uzun soluklu olacak şekilde müşteri memnuniyetine yönelik olarak düzenlemelerine sebep olmuştur.

Hizmet sektörünün   gelişmesi ve ev dışında insanların ortalama günlük 12 saatini dışarıda geçirdiği göz önüne alındığında fabrika, okul, lokanta, yemekhane, kafetarya vb... gibi mekanlarda kullanılan gıda ve temizlik ürünleri ile sarf malzemelerinin tedariği önem kazanmaktadır. 

İşte burada doğru ürünlerin tespiti ve bu ürünlerin zamanında kullanıcıya ulaştırılması için firmamız devreye girmektedir. Analiz Ltd. Şti. bu ihtiyaçtan yola çıkarak hizmet ve servis ağını geliştirmiş, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Firmamız için asıl olan müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirlemek bu ihtiyaçları zamanında ve ekonomik olarak kullanıcıya ulaştırmaktır.

Saygılarımızla...