Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hakkımızda
Ev dışı tüketim alanında hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş, 2007 yılı şubat ayında kurumsallaşma alanında ki ilk adımlarını atmıştır.

İnsanların zamanın % 50′ sini evlerinin dışında işyerleri, alışveriş merkezleri , otel, yemekhane, okul, kafetarya, hastane, lokanta ve restaurant gibi mekanlarda geçirdiği düşünülürse bu mekanlarda verilen hizmetin ve kalitenin en yüksek seviyede olabilmesi için ev dışı ve toplu tüketimde hizmet vermekte olan firmaların kalite ve ürün çeşitliliğinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Bu düşünceden yola çıkarak sektörde önemli bir yere sahip olan firmamızın aldığı sorumluluk ön plana çıkmaktadır. 1990  yılından günümüze hizmet sektöründeki gelişmeler firmaları önemli adımlar atmaya yatırımlarının daha sağlıklı ve uzun soluklu olacak şekilde müşteri memnuniyetine yönelik olarak düzenlemelerine sebep olmuştur.

Hizmet sektörünün   gelişmesi ve ev dışında insanların ortalama günlük 12 saatini dışarıda geçirdiği göz önüne alındığında fabrika, okul, lokanta, yemekhane, kafetarya vb… gibi mekanlarda kullanılan gıda ve temizlik ürünleri ile sarf malzemelerinin tedariği önem kazanmaktadır. 

İşte burada doğru ürünlerin tespiti ve bu ürünlerin zamanında kullanıcıya ulaştırılması için firmamız devreye girmektedir. Analiz Ltd. Şti. bu ihtiyaçtan yola çıkarak hizmet ve servis ağını geliştirmiş, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Firmamız için asıl olan müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirlemek bu ihtiyaçları zamanında ve ekonomik olarak kullanıcıya ulaştırmaktır.

Saygılarımızla…

 

Neden Biz?

Değerli Müşterilerimiz Ve İş Ortaklarımız…

Şirket Ortakları Olarak Sektördeki 10 Yılık Bilgi Ve Birikimlerimizden Harmanladığımız Tecrübelerimizi 21 Mart 2002 Yılında Kurduğumuz Firmamız İle Siz Değerli Müşterilerimizle Paylaşmak Üzere Yola Çıktık.

Değerli Müşterilerimiz Ve İş Ortaklarımız…

Şirket Ortakları Olarak Sektördeki 10 Yılık Bilgi Ve Birikimlerimizden Harmanladığımız Tecrübelerimizi 21 Mart 2002 Yılında Kurduğumuz Firmamız İle Siz Değerli Müşterilerimizle Paylaşmak Üzere Yola Çıktık. Bu Geçen  Zaman Zarfında Gerek Sattığımız Ürünlerin Kalitesini Ve Çeşitliliğini Arttırmak Amacı İle Türkiye’nin Ve Dünyanın Önde Gelen Firmaları İle Kurduğumuz Temaslar Sonucu Aldığımız Bayilikleri Ürün Portföyümüz Ve Ürün Çeşitliğini Geliştirerek Sizlere Sunmaya Çalıştık.

Bu Çalışma Sonucunda Ortaya Çıkan Ürün Portföyümüz İle;

Koç şirketler Tapluluğunun pazarlama firması olan Düzey Pazarlama A.Ş. ile birlikte Sek , Tat  , Pastavilla , Kartal makarna , Nutella , Marmara Birlik Zeytinleri  Maret Ürünlerinin EDT  bayilği ;Sıvı Yağ Grubunda Balıkesir’den Türkiye’ye Yayılan Kula Yağ,  Temizlik Sektöründe Dünya Markası Olan Diversey Kimya, Kahvaltılık Ürün Grubunda Lokman, İşlenmiş Et ,  Kaplamalı Piliç ürünleri ve Şarküteri grubunda Sabancı holding kuruluşlarından Esaslı Grup A.Ş nin bayiliği , Hazır Çorba,Bulyon, Çeşniler Ve Toz Tatlı Grubunda Chef, , Temizlik Kağıtları Grubunda Koçal Kağıtçılık Firmalarıyla Başladığımız Bayilik Yapılanmalarımıza ;
Son Olarak Katmış Olduğumuz  ve kendi markamız olan TOPRAKTAN GELEN TAZELİK sloganı ile yola çıkardığımız  Ekim Aşamasından işleme aşamalarına ve paketleme sürecine kadar hassasiyetle özen gösterdiğimiz Dondurulmuş sebze , meyve , unlu mamüllerde Türkiye Genelinde Marka olarak yaygınlaşmış ve yayılmaya da devam eden ICE GREEN Markalı dondurulmuş ürün grubumuz ile ; Bayilik yapılanmamızı sürdürüyor , emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz

Ürün Portföyümüzü Tamamlayıcı Olarak ;

Hazır Tatlı Grubunda Gazioğlu-Ngs-Güvenal Markaları İle, Konserve Ve Salça Grubunda Tukaş-Kingtom-Fide Markaları İle, , Sıcak Ve Soğuk İçecek Grubunda Çaykur, Vega çay , Nestle, Mehmet Efendi,Şenöz, Uludağ, Aroma Markaları İle ,Kahvaltılı Ürünlerde Gemlik Zeytini LS zeytincilk  Kula Yumurta İle, Ve En Önemli Ürün Gruplarından Birisi Olan Bakliyatta İse Özellikle Kaliteli Ürün Seçimizde Ki Hassasiyetle Sektörde Hizmet Kalitemizi Ürün Kalitemiz İle Harmanlayarak Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Saygılarımızla…

ALİ TEKİN
GENEL MÜDÜR