Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Koska Tahin Pekmez

Yüzyılın geleneksel tadı Koska’nın vitamin deposu tahin-pekmez karışımı ramazan boyunca sofralarınızı tatlandırıyor. Beynin tek enerji kaynağı şekeri doğal yollardan almanızı sağlayan pekmez ile kalsiyum açısından oldukça zengin olan tahin ramazan boyunca 7’de 70’e herkesin tek enerji kaynağı.

Koska’nın geleneksel yapısını koruyarak modern ve yenilikçi yaklaşımıyla sunduğu tahin-pekmez karışımı Ramazan’da sahur sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor. Gün içinde yaklaşık 16 saati bulan açlık süresi pekmezin içerdiği doğal şeker ve zengin demir ile Ramazan ayında da 7’den 70’e herkesin günlük enerjisini dengeliyor.

Kalsiyum açısından oldukça zengin olan tahin bağışıklık sisteminizi koruyarak hastalanma riskini azaltıyor. Beynin tek enerji kaynağı olan şekeri doğal yollardan almanızı sağlayan pekmez aynı zamanda iyi bir antioksidan.

Her öğünde severek tüketebileceğiniz tahin-pekmez karışımı, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmenin yanı sıra yaşlılığa bağlı hafıza kaybını da önlüyor. Bunun yanında içerdiği zengin mineraller ile zihinsel hasarları onarırken hücreleri yeniliyor. Koska tahin-pekmez karışımı ailenizin sağlıklı ve doğal beslenmesine önemli katkı sağlıyor.

Author

analizgida